GS2AH240
GS2AH240
External rotary handle, TeSys GS, red handle, right side mounting, 2 positions I-O, IP65, for GS 100-400A IEC - Schneider Electric - GS2AH240
Automation
+VAT
+VAT
SAVE 25% OFF List Price
Range
TeSys GS
Part No
GS2AH240
Weight (kg)
0.22 kg
Type
TeSys GS
Datasheet for GS2AH240 - External rotary handle, TeSys GS, red handle, right side mounting, 2 positions I-O, IP65, for GS 100-400A IEC - Schneider Electric - GS2AH240
Download
You might also be interested in
Automation
GV4PEM50N6
TeSys GV4 - thermal magnetic multifunction circuit breaker - 50A 3P - comp. lug - Schneider Electric - GV4PEM50N6
Add to basket
HMIYP6MPAUCTO
VCF2
TeSys Vario - emergency stop switch disconnector - 40 A - on door - Schneider Electric - VCF2
GB2CB14
Thermal magnetic circuit breaker, TeSys GB2, 1P, 8 A, Icu 1.5 kA@240 V - Schneider Electric - GB2CB14